Szanowni Państwo,

Polski oddział IEEE Control Systems Society zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium, w ramach którego zostaną wygłoszone referaty: 

Sesja ta odbędzie się w dniu 23 listopada 2022 w nowo oddanym dla zwiedzających Orientarium stanowiącym część łódzkiego ZOO. Będzie to jednocześnie sesja otwarta XV Konferencji Sterowanie w Energoelektronice i Napędzie Elektrycznym, która odbywa się w Łodzi w dniach 23-25 listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków oddziału do udziału w całej konferencji www.sene.p.lodz.pl

Z radością powitamy Państwa w Łodzi. Będzie to także okazja do spotkania się członków oddziału i omówienia spraw bieżących.

Szczegółowe informacje można otrzymać także kontaktując się z sekretarzem oddziału dr Jarosławem Kacerką (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 631 25 48)

Dodano 2022.11.01: Uwaga: Wykład prod. Di Benedetto odbędzie się podczas dodatkowej sesji w czwartek 24 listopada w godz. 9-10.