Szanowni Państwo,

Polski oddział IEEE Control Systems Society zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium, w ramach którego zostaną wygłoszone referaty: 

  • "Autonomous Distributed Control of the Next-Generation Smart Grid” wygłosi Dr. Qing-Chang Zhong,
  • "Zaawansowane metody sterowania przekształtników AC/DC i DC/AC – algorytmy tablicowe i predykcyjne" wygłosi profesor Andrzej Sikorski.

Sesja ta rozpocznie się w dniu 22 listopada 2017 o godz. 16:30 w EC-1, przy ul. Targowej 1/3. Będzie to jednocześnie sesja otwarta XIII Konferencji Sterowanie w Energoelektronice i Napędzie Elektrycznym, która odbywa się w Łodzi w dniach 22-24 listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków oddziału do udziału w całej konferencji www.sene.p.lodz.pl

Z radością powitamy Państwa w Łodzi. Będzie to także okazja do spotkania się członków oddziału i omówienia spraw bieżących.

Szczegółowe informacje można otrzymać także kontaktując się z sekretarzem oddziału dr Jarosławem Kacerką (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 631 25 48)